Kontakt i współpraca

Przestrzenie tekstu to literacka strona o książkach wyjątkowych, subiektywnie niezwykłych, ale i o tych zupełnie normalnych, czytanych przed snem w jesienne wieczory, albo na balkonie w ciepłe letnie popołudnia. Czytam takie książki (i o takich też piszę), które wywołują we mnie jakieś emocje. Nie zmuszam się do ambitnych, jeśli mnie nie porywają. Nie męczę rozrywkowych, kiedy niczego nie wnoszą do mojego świata.

Przestrzenie tekstu wyróżnia:
* wyważony, ale szczery przekaz
* kultura i estetyka wypowiedzi
* różnorodność i swoboda w doborze literatury
* minimalistyczny design

Słówko do wydawców, autorów i innych:
Nie czytam na zawołanie (czasem książka musi "nabrać mocy", bym do niej zajrzała), czytam w zgodzie z aktualnym nastrojem, potrafię odłożyć wpół przeczytaną książkę na wiele miesięcy, by ponownie nabrać na nią smaku. Tym samym mojego pisania o książkach nie traktuję jako pracy, dlatego trudno przechodzi mi przez gardło słowo "współpraca".

Jeśli jednak ktoś z Państwa chciałby "zaryzykować"
i powierzyć mi książkę do recenzji, 
to bardzo proszę o wiadomość:
przestrzenietekstu@gmail.com

Być może dostrzegę w proponowanej lekturze coś szczególnego, bliskiego mi, jednym słowem  poczuję do niej literacką miętę, a wtedy postaram się zaopiekować nią jak najlepiej i opatrzyć odpowiednim wpisem, fotografią, promocją w mediach społecznościowych. Na moim dawnym blogu (przestrzenie-tekstu.blogspot.com) zaufali mi m.in.: Książkowe Klimaty, Krytyka Polityczna, Czarne, Gereon. Chętnie podejmę się również współpracy patronackiej, czy reklamowej.

Do Czytelników:
Jeśli mielibyście ochotę porozmawiać w przestrzeniowych kuluarach, zapraszam do korespondencji prywatnej.

Znajdziecie mnie na:


Tu współpracowałam z :

Wszystkie treści zamieszczane na tym blogu (zarówno teksty, jak i fotografie) są mojego autorstwa i są chronione prawem autorskim [Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa: 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych].