Wyzwanie czytelnicze 2020 na Przestrzeniach tekstu


Jeszcze wczoraj w podsumowaniu roku 2019 pisałam, że w tym nie planuję brać udziału w żadnym czytelniczym wyzwaniu, a tu proszę... Tworzę własne! Przyznam, że zainspirowało mnie do tego zeszłoroczne wyzwanie u Beaty z Miros de carti. Bardzo spodobała mi się jego forma, a fakt, że udało mi się zrealizować je niemal w całości (poza puntem nr 6), motywuje mnie do sprawdzenia swoich sił ponownie. Hasła będą oczywiście inne, zresztą sama Beata pisała, że przy tworzeniu własnego wyzwania posiłkowała się różnymi listami książek do przeczytania. Ja zrobię podobnie. Będą to propozycje literackich zadań, którym sama chcę sprostać, a które próbuję zrealizować już od dość dawna (zwykle bezskutecznie).
  

KRÓTKO O ZASADACH
Wyzwanie ma charakter otwarty. To oznacza, że możecie do mnie dołączyć w każdym momencie w roku. Jeśli będzie kilku chętnych, postaram się co miesiąc podsumowywać nasze osiągnięcia, a na pewno zrobię większe podsumowanie na koniec roku 2020. Teraz krótko o zasadach uczestnictwa:

1. Pamiętaj, że mimo iż wyzwanie nie jest szczególnie wybitne, jestem jego autorką :) Dlatego możesz do woli korzystać z wyzwania, ale podawaj jego źródło.

2. Udostępnij u siebie na blogu/profilu instagramowym/Facebooku plan wyzwania, jego (co prawda mało wymyślny) baner lub zwykłą notkę informacyjną o wyzwaniu, oraz podlinkuj je oczywiście do tej strony.

3. W komentarzu do tego wpisu podaj swoje dane (imię/pseudonim, pełny adres bloga, czy strony, na której będą ukazywały się recenzje przeczytanych książek).

4. O realizacji poszczególnych wyznaniowych zadań możesz informować mnie w komentarzach pod tym wpisem (najlepiej robić "drzewka" ze swoich komentarzy) lub pod każdym dowolnym na stronie Przestrzeni tekstu.

5. Jednej najbardziej aktywnej osobie, która przejdzie całe wyzwanie, w ramach wdzięczności za to, że mi towarzyszyła, sprezentuję na koniec roku jakiś książkowy drobiazg.

Baner wyzwania:Jeśli ktoś z Was ma chrapkę choćby na niektóre z haseł, to i tak zapraszam do wspólnej zabawy. Wasze uczestnictwo będzie dla mnie dodatkową motywacją.

Zajrzyj również tu:

0 komentarze